Contact

Decanat

Telefon 021 402 91 79

Fax 021 318 10 14

decanat [ at ] acs.pub.ro

Administrație

Telefon 021 402 92 73

administrator [ at ] acs.pub.ro

Adresa

Splaiul Independentei nr. 313
Sector 6, Bucureşti, 060042,
Acces prin Bulevardul Iuliu Maniu

map (1)

Secretariat

secretariat [ at ] acs.pub.ro

Secretariat Licenţă

Anul I – Raluca Vascuta - Birou Decanat,

E-mail: raluca.vascuta@upb.ro

Telefon: 021 402 91 79

Anul II – Cristina Gribinic – Birou Secretariat,

E-mail:cristina.gribinic@upb.ro

Telefon: 021 402 94 66

Anul III - Iolanda Stefan – Birou Secretariat,

E-mail: iolanda.stefan@upb.ro

Telefon: 021 402 94 66

Anul IV - Steluta Radulescu - Birou Secretariat,  

E-mail: steluta.radulescu@upb.ro 

Telefon: 021 402 94 66

Secretariat Master

Anul I – Mihail Stancu - Birou Secretariat,

E-mail:mihail.stancu@upb.ro                

Telefon: 021 402 94 66

Anul II – Mihaela Ghinda

Email: mihaela.ghinda@upb.ro

Telefon: 021 402 92 74

Secretariat Şcoală Doctorală

Birou Doctorate, telefon 021 402 94 64

Secretar şef

Irina Constantinescu - Birou ED 108,

Telefon: 021 402 94 94

Email: irina.constantinescu@upb.ro

Admitere Licenţă

Comisia locala de admitere

Email: admitere [ at ] acs.pub.ro

Admitere masterat

Prodecan cu probleme de învăţământ de masterat,

prof. dr. ing. Alin Moldoveanu:

alin.moldoveanu [ at ] cs.pub.ro

Sl. dr. ing. Victor Asavei:

victor.asavei [ at ] cs.pub.ro

Admitere doctorat

Directorul şcolii doctorale,

prof. dr. ing. Theodor Borangiu:

borangiu [ at ] cimr.pub.ro

 

 

Administrator site:

admin [at] acs.pub.ro